Osiem dni (7/8)

Osiem dni (7/8)

(8 Tage: Absolution)

serial katastroficzny Niemcy 2018   od 16 lat
Występują:David Bredin, Luc Feit, Luisa-Céline Gaffron, Christiane Paul
Reżyseria:Stefan Ruzowitzky
W skrócie:Marion i Herrmann biorą ślub. Susanne po raz ostatni składa wizytę ojcu, później decyduje się na desperacki krok. Postanawia przekonać Klausa, aby pozwolił jej wraz z dziećmi zamieszkać w bunkrze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do kolizji pozostało osiem dni. Najbardziej zagrożona jest strefa Europy Zachodniej. Mieszkający w Niemczech nauczyciel fizyki Uli Steiner (Mark Waschke) i jego żona Susanne (Christiane Paule) planują ucieczkę do Rosji wraz z dwójką dzieci, Leonie (Lena Klenke) i Jonasem (Claude Heinrich). Brat Susanne, Herrmann (Fabian Hinrichs), próbuje ewakuować bliskich do Stanów Zjednoczonych. Tymczasem despotyczny ojciec przyjaciółki Leonie, nastoletniej Nory (Luisa-Céline Gaffron), nie chce nigdzie uciekać, lecz ukryć się w wybudowanym pod ziemią bunkrze.

W tym odcinku

Marion i Herrmann biorą kameralny ślub. Susanne po raz ostatni składa wizytę ojcu, później decyduje się na desperacki krok. Postanawia przekonać Klausa, aby pozwolił jej wraz z dziećmi zamieszkać w swoim bunkrze. Ten składa kobiecie propozycję, której nie może odrzucić. Nora, Robin i jego poplecznicy chcą uratować ją z rąk despoty. Uli odkrywa sposób, aby przetrwać uderzenie meteorytu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)