Orzeł czy reszka? 2 (2/8)

Orzeł czy reszka? 2 (2/8)

magazyn turystyczny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Uczestnikami są znana z 'Gogglebox. Przed telewizorem' Izabela Zeiske i jej syn oraz gwiazda 'Królowych życia' Katarzyna Lirsz z córką. Udadzą się oni do Rzymu. O ich budżecie zdecyduje rzut monetą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znane twarze TTV po raz kolejny wyruszają w szaloną podróż. To, jak będzie ona wyglądać, zależy od rzutu monetą i ich kreatywności. Wygrani dostają na wakacje budżet bez ograniczeń, przegrani - 100 dolarów na dwa dni. W nowym sezonie wystąpią: znane z "Gogglebox. Przed telewizorem" Izabela Zeiske oraz bliźniaczki Ewa Rogalska i Agnieszka Kuszewska, prowadzący program "Usterka" bracia Łukasz i Adam Milczowie, a także Przemek Kossakowski, Malwina Wędzikowska, Jan Pirowski, Dagmara Kaźmierska oraz Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Niezwykłą przygodę w programie przeżyją dwie mamy - znana z "Gogglebox. Przed telewizorem" Izabela Zeiske i jej syn Joachim oraz gwiazda "Królowych życia" Katarzyna Lirsz z córką Laurą. Bohaterowie odbędą niezapomnianą podróż do Rzymu. Rzut monetą zdecyduje, która z pań zabierze swoje dziecko na wymarzone włoskie wakacje ze złotą kartą, a która będzie musiała udowodnić, że da się podróżować nawet ze 100 dolarami w kieszeni. Uczestników czeka między innymi starcie z grupą uzbrojonych po zęby rzymskich legionistów. Nie zabraknie emocji i nowych wyzwań.

Zobacz także