Orbitowanie bez cukru

6.9/10 6.6/10

(Reality Bites)

KOMEDIODRAMAT USA 1994   od 12 lat
Występują:Winona Ryder, Ethan Hawke, Janeane Garofalo, Steve Zahn
Reżyseria:Ben Stiller
W skrócie:Historia grupy przyjaciół, którzy rozpoczynają właśnie dorosłe życie i próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
Filmowy portret generacji X - tej prawdziwej i tej widzianej okiem telewizyjnej kamery. Jeden i drugi równie zakłamany, toteż film raczej wyłącznie dla wielbicieli Winony Ryder.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 16 lipca
za 5 dni
17:40 CANAL+ Family (z napisami)

Opis

Bohaterami filmu są absolwenci college'u - Lelaina Pierce (Winona Ryder), Vickie Miner (Janeane Garofalo), Sammy Gray (Steve Zahn) i Troy Dyer (Ethan Hawke). Właśnie skończyli studia i muszą stawić czoło dorosłemu życiu. Mieszkają w jednym domu. Lelaina chce zostać reżyserem filmowym - filmuje swoich przyjaciół, rejestrując ich wyznania o problemach, planach marzeniach. Dzięki ojcu dostaje pracę w jednej ze stacji telewizyjnych. Jednak posada asystentki wydaje jej się nudna i mało satysfakcjonująca. Zakochany w Lelainie Troy nie może znaleźć sobie miejsca w życiu. Przez swój żywiołowy temperament zostaje wyrzucony z pracy. Swoje problemy mają również Vickie i Sammy. Dziewczyna robi właśnie test na obecność wirusa HIV, a chłopak obawia się, że jest gejem. Jedynie Lelaina ma stałe dochody, ale i ona wkrótce traci pracę. Pewnego dnia poznaje producenta telewizyjnego Michaela Gratesa (Ben Stiller). Zaczynają się umawiać. Obiecuje on dziewczynie, że wypromuje jej film. Zazdrosny Troy próbuje walczyć o Lelainę....

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)