Opowieści małżeńskie (6/24)

Opowieści małżeńskie (6/24)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Krzysztof zatrudnia kelnerkę. Zazdrosna żona widzi ich wychodzących razem z hotelu. Jest przekonana, że mąż ją zdradza. W końcu mężczyzna przyznaje się, że Emilia to tak naprawdę jego córka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie o miłości, wzlotach i upadkach w związkach. Życiu każdej pary towarzyszy wiele skrajnych emocji. Bohaterowie kochają się, kłócą, rozstają, odnawiają dawne kontakty, szukając wygasłych uczuć. Czekają ich chwile pełne uniesień i rozczarowań. Jedni potrzebują spokoju i szczęścia w miłości, innym bliżej do potajemnych romansów, ukrywania się i obłudy. Decyzje bohaterów mają zaskakujące konsekwencje. Pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji sytuacje wystawiają małżeństwa na próbę i odmieniają ich życie.

W tym odcinku

Anna i Krzysztof niedawno otworzyli restaurację. Wychowują razem 13-letniego syna. Ojciec kładzie mu do głowy, że jedynie ciężka praca prowadzi do sukcesu. On jest tego najlepszym przykładem: ma kilka firm, które świetnie prosperują. Wkrótce Krzysztof zatrudnia w lokalu młodą, atrakcyjną kelnerkę, Emilię. Zazdrosna Anna ma pretensje do męża, że tego z nią nie skonsultował. Po pewnym czasie widzi ich wychodzących razem z hotelu. Jest przekonana, że Krzysztof ją zdradza i robi mu awanturę. W końcu mężczyzna przyznaje się, że Emilia to tak naprawdę jego córka. Po pierwszym szoku Anna akceptuje sytuację, ale sytuacja się komplikuje, gdy przyłapuje Emilię na podbieraniu pieniędzy z kasy. Chce zadzwonić na policję. Dziewczyna zaczyna jej grozić, że gdy na nią doniesie, to jej mąż pójdzie do więzienia.