Opowieści małżeńskie (17/24)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Zosia i Jurek nie radzą sobie z opieką nad czteromiesięczną Julką. W domu panuje bałagan, a młoda kobieta jest przemęczona. Atmosfera się zagęszcza, gdy w odwiedziny przyjeżdża mama Jurka, Ania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 6 grudnia
dziś
10:50 TVN 7
poniedziałek, 19 grudnia
za 13 dni
17:55 TVN 7

Opis

Historie o miłości, wzlotach i upadkach w związkach. Życiu każdej pary towarzyszy wiele skrajnych emocji. Bohaterowie kochają się, kłócą, rozstają, odnawiają dawne kontakty, szukając wygasłych uczuć. Czekają ich chwile pełne uniesień i rozczarowań. Jedni potrzebują spokoju i szczęścia w miłości, innym bliżej do potajemnych romansów, ukrywania się i obłudy. Decyzje bohaterów mają zaskakujące konsekwencje. Pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji sytuacje wystawiają małżeństwa na próbę i odmieniają ich życie.

W tym odcinku

Zosia i Jurek nie radzą sobie z opieką nad czteromiesięczną Julką. W domu panuje bałagan, a młoda kobieta jest przemęczona. Atmosfera się zagęszcza, gdy w odwiedziny przyjeżdża mama Jurka, Ania. Zosia stara się być miła dla teściowej, jednak ta od razu wprowadza swoje porządki i rozstawia wszystkich po kątach. W trakcie awantury z synową Ania wyznaje, jaki był prawdziwy powód jej wizyty. Okazuje się, że wdowie doskwiera samotność. Zosia postanawia znaleźć teściowej partnera. Przez internet nawiązuje kontakt z Tomkiem, którego wkrótce zaprasza do domu. Gdy gość zauważa Anię, natychmiast ucieka. Kobieta z płaczem wyznaje synowi i synowej prawdę.