Opowieść podręcznej 2 (12/13)

Opowieść podręcznej 2 (12/13)

(The Handmaid's Tale 2: Postpartum)

serial obyczajowy USA 2018   dla dorosłych
Występują:Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley
Reżyseria:Daina Reid
W skrócie:June cierpi z powodu rozstania z nowo narodzoną córeczką. Serena pozwala im doświadczyć paru wspólnych chwil przy karmieniu. Emily próbuje odgadnąć, czego może się spodziewać po komendancie Lawrensie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dystopijna opowieść o kobietach, którym odebrano prawo decydowania o sobie. W Republice Gileadzie władza spoczywa w rękach pseudochrześcijańska organizacja o skrajnie nacjonalistycznych zapędach, która zmusza płodne kobiety do rodzenia jak największej liczby dzieci. Jedna z nich, June (Elisabeth Moss), trafia do domu komendanta Waterforda (Jodeph Fiennes) i zyskuje nowe imię - Offred. W drugim sezonie June i pozostałe podręczne muszą ponieść konsekwencje swojego nieposłuszeństwa. Emily (Alexis Bledel) zostaje wysłana do kolonii karnej, gdzie przeciwnicy systemu muszą wykonywać ciężkie prace w nieludzkich warunkach i umierają w męczarniach w efekcie chorób radioaktywnych. Serena Joy Waterford (Yvonne Strahovski), żona komendanta, dotychczas pełna wiary w słuszność działań rządzących i nowy porządek, zmaga się z wątpliwościami, kiedy doświadcza kolejnych kar ze strony ukochanego... Serial uhonorowany licznymi nagrodami, m.in. jedenastoma statuetkami Emmy i dwoma Złotymi Globami.

W tym odcinku

June cierpi z powodu rozstania z nowonarodzoną córeczką, jednak Serena pozwala im doświadczyć paru wspólnych chwil przy karmieniu. Eden walczy o swoje szczęście z ukochanym. Emily próbuje odgadnąć, czego może się spodziewać po gospodarzu swojego nowego domu - komendancie Lawrensie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)