Opłacone krwią

Opłacone krwią

6.9/10 6.8/10

(Bleed for This)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2016   od 12 lat
Występują:Miles Teller, Aaron Eckhart, Katey Sagal, Ciarán Hinds
Reżyseria:Ben Younger
W skrócie:Poważna kontuzja rujnuje jego karierę. Jednak awanturniczy mistrz boksu Vinny Pazienza zamierza powrócić na ring pomimo kłód, które los rzuca mu pod nogi.
Oparte na faktach: amerykański bokser Vinny Pazlenza w wyniku wypadku drogowego ulega groźnemu urazowi kręgosłupa, grozi mu kalectwo i życie na wózku inwalidzkim. A mimo to po 13 miesiącach wraca na ring.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 10 października
za 6 dni
7:45 HBO (z napisami)
czwartek, 13 października
za 9 dni
10:45 HBO (z napisami)

Opis

Vinny Pazienza (Miles Teller) to młody amerykański bokser, który odnosi coraz większe sukcesy. Jego trener Kevin Rooney (Aaron Eckhart) zachęca go do coraz cięższej pracy, co wkrótce przynosi pożądane efekty. Chłopak zdobywa kolejny szczeble kariery. Niestety dochodzi do wypadku samochodowego, w wyniku którego sportowiec doznaje poważnego urazu kręgosłupa i nie może chodzić. Pomimo tragicznej sytuacji Pazienza stara się nie tracić wiary i próbuję za wszelką cenę wrócić na ring. Oparty na faktach, biograficzny dramat, który przybliża widzom sylwetkę słynnego mistrza boksu. W postać zdeterminowanego sportowca wciela się znany z oscarowego filmu Whiplash, Miles Teller. Reżyserem obrazu jest dwukrotnie nominowany do Nagrody Independent Spirit Ben Younger (Serce nie sługa, Ryzyko).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)