Oktonauci: Oktonauci i wyprawa do Rowu Mariańskiego

(Octonauts)

serial animowany Irlandia 2012   b.o.
W skrócie:Oktonauci w Rowie Mariańskim, najgłębszej części oceanu, spotkają nieznane im dotąd morskie zwierzęta i rośliny. Będą musieli unikać gorącego błota i lawy, które wydobywają się z podwodnych kraterów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Podróż po niesamowitym podwodnym świecie, który zamieszkują sympatyczne zwierzątka. Dzielny niedźwiedź polarny, pingwin o wielkim sercu, odważny kot i ich towarzysze przemierzają głębiny, wciąż poszerzając swoją wiedzę na temat mórz i oceanów. Przyjaciele ratują stworzenia żyjące pod wodą i chronią ich siedliska. Dbają w ten sposób o środowisko naturalne. W trakcie kolejnych eskapad załoga podwodnego okrętu doświadcza mnóstwo interesujących i pouczających przygód, a także doskonale się bawi. Serial powstał w oparciu o pobudzające wyobraźnię książki, które łączą wspaniałą grafikę z ciepłym humorem.

W tym odcinku

Oktonauci budują nowy statek i wyruszają w kolejne misje, by ratować zwierzęta zamieszkujące podwodne głębiny. W Rowie Mariańskim - najgłębszej części oceanu - spotkają nieznane im dotąd morskie zwierzęta i rośliny. Będą musieli unikać gorącego błota i lawy, która wydobywają się z podwodnych kraterów.

Zobacz także