Ojciec Mateusz 7: Małolata (92)

Ojciec Mateusz

sezon 7 odc. 92: Małolata

serial kryminalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Pociecha, Artur Żmijewski, Józef Pawłowski, Michał Piela
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Zostają znalezione zwłoki nastolatki. Na komisariat zgłasza się wkrótce kobieta, która oskarża swojego pracownika o kradzież. Podejrzewa też męża o romans. Sprawy mogą być powiązane.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski), który pomaga policjantom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Z jego rad korzysta m.in. aspirant Nocul (Michał Piela).

W tym odcinku

Nad rzeką zostają znalezione zwłoki 17-letniej Wiktorii. Policjanci podejrzewają, że dziewczyna spędziła ostatnią noc w jednej z miejscowych dyskotek. Postanawiają porozmawiać z jej koleżanką Karoliną. Przyjaciółka twierdzi jednak, że nie wie co robiła jej znajoma poprzedniego wieczora. Wkrótce na komisariat zgłasza się właścicielka sklepu ogrodniczego, Jadwiga, która oskarża swojego pracownika Dominika o kradzież. Kobieta zdradza też księdzu Mateuszowi, że podejrzewa swojego męża Janusza o romans. Okazuje się, że obie sprawy wydają się być powiązane. Duchowny pomaga funkcjonariuszom w rozwiązaniu zagadki.

Występują (pokaż wszystkich)