x
Ojciec Mateusz 30: Łabędzi śpiew (383)

Ojciec Mateusz 30: Łabędzi śpiew (383)

serial kryminalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Dariusz Kordek, Piotr Polk, Karolina Piechota
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Rockman chce urządzić koncert w kościele. Niebawem zostaje zamordowany. Podejrzanym jest Pączek. Natalia (Kinga Preis) i pozostali przyjaciele chcą mu pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 9 marca
za 6 dni
15:30 TVP Kobieta (z napisami)

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowym policjantom w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Po wielu namowach proboszcz zgadza się udostępnić kościół gwiazdorowi rocka Marcinowi Brandtowi, który chce tam urządzić koncert. Świątynia wymaga remontu i ksiądz stwierdza, że będzie to szansa na podreperowanie parafialnego budżetu. Niestety muzyk nadużywa zaufania Mateusza i próba wymyka się spod kontroli. Interweniuje Pączek, który wkracza do kościoła, by wyłączyć korki. Popis Brandta zostaje przerwany, a on sam niebawem znaleziony martwy na kościelnej posadzce. Oględziny zwłok wskazują, że morderstwa dokonano tępym narzędziem. Do grona podejrzanych trafia Pączek. Jego sytuację pogarsza przyjazd do Sandomierza przyjaciółki z czasów, gdy był znany w półświatku pod wiele mówiącym pseudonimem Amok.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)