Ojciec Mateusz 28: Dzień wnuczka (356)

Ojciec Mateusz 28: Dzień wnuczka (356)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Mikołaj Roznerski
W skrócie:Morus przeprowadza kontrolę posterunku. Wypomina Możejce brak wyników i informuje go o działalności recydywisty, który prowadzi w internecie kanał ujawniający kulisy złodziejskiego fachu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Naczelnik Morus przeprowadza kontrolę sandomierskiego posterunku. Wypomina Możejce brak zadowalających wyników, a także informuje go o internetowej działalności recydywisty o pseudonimie Bebzon (Witold Oleksiak). Przestępca prowadzi w internecie kanał, na którym uczy złodziejskiego fachu. Na dodatek w mieście dochodzi do fali wyłudzeń "na wnuczka". Ofiarami padają starsze panie, wśród nich Irena Stawska (Anna Dymna), które trzymają duże oszczędności w banku. Kiedy oszuści nabierają również Natalię, ksiądz Mateusz zaczyna domyślać się, kto za tym wszystkim stoi. Policjanci, sprawdzając inny trop, odkrywają, jakie zaskakujące sposoby zarobkowania mają młodzi mężczyźni z Sandomierza.

Występują (pokaż wszystkich)

x