Ojciec Mateusz 27: Złamane serce (353)

Ojciec Mateusz 27: Złamane serce (353)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Paweł Koślik, Piotr Polk, Katarzyna Zawadzka
Reżyseria:Radosław Dunaszewski
W skrócie:Janusz Dobrowolski spędził pięć lat w szpitalu psychiatrycznym. Po przymusowym leczeniu wraca do Sandomierza. Ciotka pomaga mu odzyskać spadek po rodzicach. Wkrótce dochodzi do dramatycznych wydarzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Były alkoholik i przestępca Janusz Dobrowolski spędził pięć lat w szpitalu psychiatrycznym. Po przymusowym leczeniu powraca do Sandomierza. Przygarnia go ciotka, która usiłuje mu też pomóc odzyskać spadek po rodzicach, który przypadł w całości siostrze Janusza, Paulinie. Ta nie chce znać brata. Wkrótce w rodzinie Dobrowolskich dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Okazuje się, że doktor Rozwadowski, terapeuta Pauliny, może udzielić na jej temat ważnych informacji. Na konsultację do lekarza trafia też Natalia, która przejawia przypominające paranoję zachowania. Tymczasem ojciec Mateusz dociera do zaskakujących faktów na temat Janusza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x