Ojciec Mateusz 27: Nie sądźcie (354)

Ojciec Mateusz 27: Nie sądźcie (354)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Mikołaj Roznerski
Reżyseria:Radosław Dunaszewski
W skrócie:Podczas rozprawy dotyczącej kradzieży roweru mają miejsce dziwne zdarzenia. Sędzia Midowicz i policjant Dziubak zakochują się w sobie, a protokolant mdleje. Wkrótce w murach sądu dochodzi do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Podczas zwykłej rozprawy sądowej dotyczącej kradzieży roweru dochodzi do serii dziwnych zdarzeń. Sędzia Sylwia Midowicz i funkcjonariusz policji Antoni Dziubak zakochują się w sobie w tym samym momencie. Z kolei protokolant Damian mdleje nieoczekiwanie. Wkrótce w murach sądu dochodzi do tragedii, która przywołuje na myśl zamierzchłe czasy. W tle rozwija się namiętność między sędziną i policjantem. Zakochani spotykają się również na tanecznym parkiecie. Jednak na przeszkodzie temu uczuciu stają nadopiekuńcza matka Dziubaka i natrętny wielbiciel Sylwii.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także