Ojciec Mateusz 27: Diabeł na drodze (355)

Ojciec Mateusz 27: Diabeł na drodze (355)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Arkadiusz Smoleński, Piotr Polk, Jan Mizerski
Reżyseria:Radosław Dunaszewski
W skrócie:Na drogach w okolicy Sandomierza grasuje tajemniczy kierowca SUV-a. Tymczasem w mieście dochodzi do zatruć narkotykami wśród młodzieży. Wiele ofiar pochodzi z liceum, w którym uczy Mateusz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Na drogach w okolicy Sandomierza grasuje tajemniczy kierowca SUV-a. Sprawdzając dane pojazdu, policja odkrywa, że został on zarejestrowany na fałszywe nazwisko. Prawdziwy właściciel pozostaje nieuchwytny. W tym samym czasie w mieście dochodzi coraz częstszych przypadków zatruć narkotykami wśród młodzieży. Szczególnie dużo ofiar pochodzi z liceum, w którym uczy ks. Mateusz. Dyrekcja szkoły postanawia zatrudnić ochroniarza. Okazuje się, że mężczyzna pracuje dla kogoś, komu wcale nie zależy na dobru uczniów. Niespodziewanie wychodzi na jaw, że groźny pirat drogowy ma z tą sprawą coś wspólnego. Tymczasem Natalia postanawia stworzyć muzyczny projekt związany z gwarą sandomierską. Zaskakuje tym wszystkich, a najbardziej władze miasta.

Występują (pokaż wszystkich)

x