Ojciec Mateusz 23: Tragedia w teatrze (296)

Ojciec Mateusz 23: Tragedia w teatrze (296)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Mikołaj Roznerski
W skrócie:Do Sandomierza przyjeżdża trupa aktorska. Reżyser Leszek Olecki zaprasza proboszcza na popołudniową próbę przedstawienia. Tymczasem na ulicy ktoś wyrywa staruszce torebkę. Policjanci ruszają w pościg.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Do Sandomierza przyjeżdża trupa aktorska, do której należy gwiazdor Ryszard Tokarski (Jerzy Schejbal). Artysta informuje reżysera Leszka Oleckiego (Mateusz Banasiuk), że to jego ostatnie tournée. Zamierza skupić się na filmach i serialach, które przyniosą mu większe dochody. Na rynku Olecki spotyka Mateusza, którego zna sprzed lat, i zaprasza go na popołudniową próbę przedstawienia. Tymczasem na ulicy przestępca wyrywa staruszce torebkę. W pogoń za nim rusza przechodzień. Przejeżdżający obok Dziubak z Kobylicką włączają się do akcji. Kiedy nieznajomy obezwładnia złodzieja, podbiegają policjanci. Wówczas okazuje się, że dzielnym śmiałkiem jest Konrad Milo (Jacek Kopczyński), były partner Ewy. Zaczyna wypytywać dawną ukochaną o sprawy sercowe, tłumaczy również, że się zmienił. Ewa jednak nie zamierza wracać do przeszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także