Ojciec Mateusz 18: Zdrada (233)

Ojciec Mateusz

sezon 18 odc. 233: Zdrada

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Ewa Grzelak, Artur Żmijewski, Michał Sitarski, Michał Piela
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Na plebanii zjawia się Anna Jawor, koleżanka Natalii. Pokazuje znajomej zdjęcia, na których jej mąż Robert całuje się z Julią Wrońską. Niebawem nad rzeką zostają znalezione zwłoki mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Na plebanii zjawia się Anna Jawor (Ewa Grzelak), koleżanka Natalii. Pokazuje znajomej zdjęcia, na których jej mąż Robert (Janusz German) całuje się z Julią Wrońską (Sylwia Boroń). Fotografie wykonał na jej zlecenie detektyw Pilski (Michał Sitarski). Tymczasem po Robercie znika ślad. Niebawem nad rzeką zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Kobylicka i Możejko przesłuchują Julię. Gibalski ustala, że Rob­­­­ert miał w Krakowie żonę i dziecko. Na komendzie zjawia się jego wspólnik, Mirosław Wolak (Wojciech Majchrzak), z którym prowadził biuro detektywistyczne. To właśnie on polecił Annie swojego kolegę, by śledził jej męża. Wychodzi na jaw, że Wolak i Jawor mieli w Sandomierzu wyegzekwować dług od dłużnika ich klienta. Policja zatrzymuje Annę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

x