Ojciec Mateusz 18: Pasja (229)

Ojciec Mateusz

sezon 18 odc. 229: Pasja

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Miron Jagniewski, Piotr Polk
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:Znaleziono zwłoki Małgorzaty Wojnicz. Policjanci ustalają podobne przypadki w okolicy. W toku dochodzenia okazuje się, że Małgorzata miała romans ze swoim szefem i planowała z nim ślub.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 8 lipca
dziś
23:15 TVP Seriale (z napisami)
czwartek, 9 lipca
jutro
19:30 TVP Seriale (z napisami)
piątek, 10 lipca
pojutrze
14:45 TVP Seriale (z napisami)
niedziela, 12 lipca
za 4 dni
22:20 TVP Seriale (z napisami)
poniedziałek, 13 lipca
za 5 dni
13:45 TVP Seriale (z napisami)
sobota, 18 lipca
za 10 dni
14:05 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Znaleziono zwłoki Małgorzaty Wojnicz (Zofia Szwinke), które były przykryte czerwonym tiulem. Policjanci szybko ustalają podobne przypadki w okolicy. Funkcjonariusze dowiadują się od rodziców ofiary, że chłopak córki, Cezary Horecki (Miron Jagniewski), zerwał z nią. W toku dochodzenia okazuje się, że Małgorzata miała romans ze swoim szefem i planowała z nim ślub. Na komendzie zjawia się psycholog śledczy, Grzegorz Marcel (Sławomir Głazek), który przedstawia profil psychologiczny seryjnego zabójcy. Niebawem zostaje napadnięta kolejna kobieta. Tymczasem Natalia jest oczarowana swoim nowym znajomym Winklerem (Paweł Królikowski). Wszystko się zmienia, gdy mężczyzna prosi ją o pomoc w przygotowaniu posiłku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także