Ojciec Mateusz 18: Mamusia (234)

Ojciec Mateusz

sezon 18 odc. 234: Mamusia

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Hanna Śleszyńska, Michał Piela, Witold Dębicki
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:W komisie zostaje znalezione ciało jego właściciela. Uwagę syna i pracownika zwraca zdemolowane łóżko. Należy ono do pary, która opowiada policji legendę o skarbie, który ukrył ich dziadek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W komisie meblowym trwają urodziny Stefana Kasperka (Witold Dębicki). Solenizant decyduje się przespać w sklepie, zaś jego syn Tomasz (Jacek Kopczyński) wraca do domu. W komisie nieoczekiwanie zjawia się młodszy brat mężczyzny, Paweł (Marcin Sianko). Między nim a ojcem dochodzi do spięcia. Za jakiś czas Tomasz (Jacek Kopczyński) i pracownik komisu Jurek (Norbert Kaczorowski) znajdują zwłoki Stefana i zdemolowane łóżko. Możejko i jego współpracownicy rozpoczynają dochodzenie. Gibalski odwiedza rodzinę Jareckich, od której zostały zabrane meble do komisu. Eliza (Patrycja Soliman) i Rysiek (Marcin Sztabiński) opowiadają funkcjonariuszowi legendę o skarbie, który ukrył ich dziadek. Niebawem Tomek i Mirek (Michał Dudziński), pracownik komisu, dostarczają do Dziubaka toaletkę, którą kupiła jego matka. Podczas samodzielnej próby montażu kobieta znajduje w skrytce złote monety i klucze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także