Ojciec Mateusz 17: Loteria (225)

Ojciec Mateusz 17: Loteria (225)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Piotr Polk, Kinga Preis
W skrócie:Lucjan i Gienek zjawiają się w kolekturze, aby sprawdzić wyniki. Pierwszy z mężczyzn kupuje kolejną zdrapkę i w tajemnicy jedzie do Rzeszowa. W rozlewni wina, gdzie pracuje, ktoś na niego napada.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Lucjan (Arkadiusz Janiczek) i Gienek (Sebastian Stankiewicz) zjawiają się w kolekturze, aby sprawdzić wyniki. Okazuje się, że szczęście im nie dopisało. Gienek rezygnuje z dalszej gry. Lucjan zaś kupuje jedną zdrapkę i w tajemnicy jedzie do Rzeszowa. Niebawem w rozlewni wina, gdzie pracuje, ktoś na niego napada. Na miejscu znajduje go przyjaciółka Wiesia (Magdalena Stużyńska). Lucjan w ciężkim stanie trafia do szpitala. Policjanci rozpoczynają dochodzenie w sprawie napadu. Dziubak przesłuchuje właściciela rozlewni i dowiaduje się, że był uzależniony od gier liczbowych. Wiesia zostaje zatrzymana. Mateusz staje w jej obronie. Policjanci ustalają, że Lucjan kupił dom za gotówkę, ale nie zdążył odebrać kluczy. Niebawem wpadają na ważny trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także