Ojciec Mateusz 15: Weryfikacja (190)

Ojciec Mateusz 15: Weryfikacja (190)

serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Redbad Klynstra, Michał Piela, Szymon Rząca
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Naczelnik Morus wysyła Możejkę na zaległy urlop. Policjant podejrzewa, że przełożony szuka na niego haka. Morus przesłuchuje innych policjantów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Naczelnik Morus wysyła Możejkę na urlop, czego świadkiem jest dziennikarz lokalnej gazety, Mirek Burski (Szymon Rząca). Justyna zabrania mu zajmować się wydarzeniami z komendy. Tymczasem Możejko podejrzewa, że przełożony szuka na niego haka. Mateusz przypadkowo zostaje obrzucony jajkami pod kancelarią adwokacką Bogusława Kłodnickiego (Zbigniew Suszyński). Kiedy wraca z łazienki, słyszy krzyk Joanny, córki prawnika, dobiegający z gabinetu. Natychmiastowa reanimacja Kłodnickiego nie przynosi jednak skutku. Morus ustala, że denat był na liście płac jednego z największych narkotykowych przemytników w kraju. Proboszcz Mateusz angażuje się w śledztwo i niebawem wpada na ważny trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)