Ojciec Mateusz 14: Rave Party (185)

Ojciec Mateusz 14: Rave Party (185)

serial kryminalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Sergiusz Żymełka, Artur Żmijewski, Fabian Kocięcki, Michał Piela
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Policjanci znajdują zwłoki młodej kobiety, Gai, w pobliżu opustoszałej hali fabrycznej, w której ostatniego wieczora odbywała się dyskotekowa impreza. Marczak rozpoznaje w zmarłej swoją sąsiadkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Policjanci znajdują zwłoki młodej kobiety, Gai, w pobliżu opustoszałej hali fabrycznej, w której ostatniego wieczora odbywała się dyskotekowa impreza. Zabezpieczają narkotyki. Marczak rozpoznaje swoją sąsiadkę. Tragiczne wieści docierają do brata Gai, Darka, a także babci Henryki i narzeczonego Jacka. Wstępne analizy wskazują, że kobieta przedawkowała środki odurzające. Mateusz mówi policjantom, że od pewnego czasu nie brała już ona narkotyków. Niespodziewanie znika Darek. Policjanci w cywilu udają się jego tropem na kolejną imprezę w hali. Zjawia się tam także ksiądz Mateusz. Funkcjonariusze legitymują właściciela nagłośnienia Zygmunta i jego syna Pawła. Udaje im się także zatrzymać dilera. Nowe ślady wskazują, że Gaja została skatowana na śmierć. W ręce Możejki i jego podwładnych wpada nagranie z imprezy...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)