Ojciec Mateusz 14: Poza światem (178)

Ojciec Mateusz 14: Poza światem (178)

serial kryminalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Julia Gawrysiak, Artur Żmijewski, Dominika Kluźniak, Michał Piela
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci nauczycielki Sylwii Bukowskiej. Dyrektor informuje ich, że kobieta interesowała się sytuacją rodzinną uczennicy. Chciała zawiadomić opiekę społeczną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Na dziedzińcu szkoły podstawowej policjanci zabezpieczają zwłoki nauczycielki Sylwii Bukowskiej. Dyrektor Albin Sikora informuje ich, że kobieta interesowała się sytuacją rodzinną uczennicy Anielki Wrzosek. Chciała zawiadomić opiekę społeczną. W toku śledztwa Nocul i jego współpracownicy ustalają, że ostatni telefon do Sylwii wykonano z cukierni "Przysmaczek". Wychodzi na jaw, że dzwoniła do niej stamtąd matka Anielki, Hanna. W sprawę angażuje się proboszcz Mateusz. Od właścicielki cukierni dowiaduje się, że Sylwia namawiała Hannę do odejścia od męża, Stefana. Wkrótce duchowny wpada na pewien trop. Tymczasem policjanci dowiadują się, że Sylwia rozstała się wcześniej z chłopakiem, Romanem Parnelem, który też telefonował do niej w dniu śmierci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także