x
Ojciec Mateusz 14: Amfetamina (177)

Ojciec Mateusz 14: Amfetamina (177)

serial kryminalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Karolina Charkiewicz, Artur Żmijewski, Monika Radziwon, Michał Piela
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:Tajemniczy napastnik w masce wilka napada na kantor i kradnie pieniądze. Policjanci szukają śladów. Tymczasem Nocul i Mateusz jadą do liceum, w którym zabezpieczono torebki z białym proszkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Tajemniczy napastnik w masce wilka napada na kantor i kradnie pieniądze. Na miejsce przyjeżdżają technicy, którzy szukają śladów. Policyjny pies znajduje porzuconą maskę w koszu na śmieci. W śledztwo angażuje się CBŚ. Tymczasem w liceum dyrektor zabezpiecza torebki z białym proszkiem, które znalazł na poddaszu stróż. Nauczyciel chemii rozpoznaje amfetaminę. W szkole zjawiają się Nocul i Mateusz. Są świadkami burzliwej rozmowy dwójki pracowników obiektu, Joanny i Mirka. Funkcjonariusze otrzymują listę uczniów podejrzewanych o kontakty z narkotykami. Przesłuchują Karola i Janka. Później Mateusz zauważa w domu Nocula maskę wilka. Przypomina sobie, że na poddaszu liceum widział podobny przedmiot. Gibalski i Nocul odwiedzają starego profesora, który pokazuje im nagranie z przedstawienia swoich uczniów, w którym wystąpili oni w rolach zwierząt...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także