Ojciec Mateusz 12: Disco (154)

Ojciec Mateusz 12: Disco (154)

serial kryminalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Obuchowicz, Artur Żmijewski, Michał Piela, Piotr Polk
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Przyjeżdża chrześnica Natalii, Agnieszka. Dziewczyna wymyka się z koleżankami na dyskotekę. Tam poznają Jarka, który zaprasza je na casting. Zbyt późno orientują się, że ma on złe zamiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony niezwykłym zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, podinspektorowi Możejce (Piotr Polk) i aspirantowi Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Natalia odbiera z dworca swoją chrześnicę Agnieszkę. Wieczorem dziewczyna wymyka się do dyskoteki, gdzie bawi się z Kasią i Gosią. Tam poznają one Jarka, który rozdaje im swoje wizytówki i mówi, że szuka nowych modelek. Następnego dnia przyjaciółki przychodzą do niego do hotelu na casting. Spotkanie przerywa pojawienie się brata Kasi, Krzyśka i jego dwóch znajomych, którzy dotkliwie biją Jarka. Mężczyzna trafia do szpitala, a Krzysiek zostaje zatrzymany. Niespodziewanie Jarek wypisuje się z placówki medycznej i znika z miasta. Później Kasia i Gosia umawiają się z nim w Tarnobrzegu. Tam dosypuje im on coś do drinków. W hotelu zjawia się też Agnieszka, która zauważa w oknie związaną przyjaciółkę. Przerażona dzwoni do księdza Mateusza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także