Ojciec Mateusz 11: Wesele (146)

Ojciec Mateusz 11: Wesele (146)

serial kryminalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Kazimierz Mazur, Artur Żmijewski, Rafał Zawierucha, Michał Piela
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:W trakcie zabawy weselnej umiera panna młoda. Ślady wskazują, że podczas szarpaniny doznała urazu głowy. Policjanci dowiadują się o incydencie z udziałem ofiary i ojca pana młodego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony niezwykłym zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, podinspektorowi Możejce (Piotr Polk) i aspirantowi Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Nowożeńcy Julita i Jarek Sławkowscy oraz ich goście bawią się na imprezie weselnej. Natalia zauważa, że świadek, Robert Makowiecki, bacznie obserwuje pannę młodą. Podczas tańców Julita wyraźnie go unika. Wychodząc z domu weselnego, Mateusz słyszy kłótnię nowożeńców. Niebawem kobieta zostaje odnaleziona na zewnątrz. Jest nieprzytomna. Pomimo prób reanimacji umiera. Ślady wskazują, że przed śmiercią z kimś się szarpała i upadła, doznając urazu głowy. Podczas przesłuchania gości Gibalski poznaje okoliczności nieprzyjemnego zajścia, do którego doszło między Julitą i ojcem pana młodego. Następnego dnia Sławkowski zostaje aresztowany. Niebawem policjanci odkrywają zaskakujące fakty z przeszłości panny młodej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także