Ojciec Mateusz 11: Gorące rytmy (143)

Ojciec Mateusz 11: Gorące rytmy (143)

serial kryminalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Kamil Czarnecki, Artur Żmijewski, Dorota Czaja, Michał Piela
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:W parafialnej salce Natalia znajduje ciało właściciela szkoły tańca, który z Kają przygotowywał się do castingu. Mężczyzna otrzymał cios w tętnicę. Policja rozpoczyna śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony niezwykłym zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, podinspektorowi Możejce (Piotr Polk) i aspirantowi Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

W parafialnej salce Natalia znajduje ciało Wiktora Gomeza, właściciela szkoły tańca, który wraz z Kają przygotowywał się tam do udziału w castingu do programu "Gorące rytmy". Mateusz wzywa policję. Lekarz stwierdza, że mężczyzna otrzymał cios ostrym narzędziem w tętnicę udową. Rozpoczyna się śledztwo. Nocul i jego współpracownicy przesłuchują siostrę Kai i jej księgową, Gabi. Dowiadują się, że Wiktor i jego partnerka pokłócili się wieczorem. Wkrótce wychodzi na jaw, że szkoła tańca Gomeza była zadłużona. Na pewien ślad naprowadza funkcjonariuszy Emilka, która wraz z koleżanką znajduje niedaleko miejsca zbrodni damskie szpilki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)