Ojciec Brown 5 (1)

(Father Brown: The Star of Jacob)

serial kryminalny Wielka Brytania 2017   od 7 lat
Występują:Mark Williams, Sorcha Cusack, Nancy Carroll, Alex Price
Reżyseria:Paul Gibson
W skrócie:Trwają przygotowania do obchodów Bożego Narodzenia. Ksiądz Brown przyjmuje pod swój dach bezdomnego. Wkrótce pojawiają się kolejne komplikacje. Mimo to proboszcz wierzy, że los się jeszcze odwróci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy duchownego z Kembleford (Mark Williams), który nie tylko wykonuje posługę kapłańską, lecz także dzięki niezwykłej intuicji i znajomości ludzkiej natury potrafi rozwiązywać zagadki kryminalne. Ekranizacja opowiadań detektywistycznych autorstwa G.K. Chestertona.

W tym odcinku

Zbliża się Boże Narodzenie. Wysłannik biskupa oznajmia księdzu Brownowi, że w tym roku święto ma odbyć się zgodnie z tradycją. Przez pewien czas wszystko układa się po myśli mieszkańców plebanii. Problemy zaczynają się, gdy pani McCarthy znajduje w konfesjonale śpiącego bezdomnego Michaela i mężczyzna trafia pod dach księdza Browna. Wkrótce pojawiają się kolejne komplikacje - członkowie chóru kolejno zapadają na zapalenie krtani, wypożyczony osiołek znika, a dziewczynka, która miała wystąpić w roli Maryi trafia do szpitala z wstrząsem mózgu. Mimo to proboszcz nie traci nadziei, że jeszcze zły los się odwróci...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)