Oglądaj z Andrzejem Fidykiem: Śmiertelna miłość
Reżyseria: | Olivier Pighetti |
---|---|
W skrócie: | W lutym 2012 roku Bruno Zuliani zamordował troje swoich dzieci, a następnie popełnił samobójstwo. 48 godzin po tych zdarzeniach jego żona postanowiła opowiedzieć o swoich przeżyciach. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Co tydzień wybitny reżyser filmów dokumentalnych i opiekun artystyczny debiutujących twórców prezentuje wybrany film, by propagować tę formę wśród telewizyjnej widowni. Andrzej Fidyk ma już na swoim koncie podobne inicjatywy. Jest autorem programów dla Telewizji Publicznej: "Czas na dokument" i "Miej oczy szeroko otwarte".
W lutym 2012 roku Bruno Zuliani zamordował troje swoich dzieci, a następnie powiesił się. Czterdzieści osiem godzin po tragedii jego żona, Odile, postanowiła opowiedzieć o swoich przeżyciach i znaleźć wyjaśnienie dla niezrozumiałej decyzji ukochanego. Twórca dokumentu Olivier Pighetti towarzyszy jej w trakcie trudnych poszukiwań przyczyn tragedii. Przedstawia też jej próby powrotu do normalności i obserwuje, jak zmieniły się jej relacje z innymi mieszkańcami miasteczka Dunkirk, którymi wstrząsnęła rodzinna tragedia w domu Zulianich.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Olivier Pighetti reżyseria
Zobacz także
- Miłość, ślub, morderstwo 3: Śmiertelna miłość (8) - serial dokumentalny - czwartek, 8 maja 22:00