Ogarnij podwórko 3 (8)

Ogarnij podwórko 3 (8)

(Fix This Yard)

reality show USA 2012   od 12 lat
Występują:Amy Devers, Alan Luxmore
W skrócie:Thomas i Nicole od lat odkładają naprawę podwórka, a sąsiedzi nie mogą na nie patrzeć. Na ich terenie jest po prostu dół, który obniża wartość wszystkich okolicznych nieruchomości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gospodarze programu odwiedzają właścicieli najbardziej zaniedbanych podwórek w USA i spróbują zaprowadzić tam porządek. Zarośnięte przez chwasty, zagracone posesje to nie tylko problem estetyczny. Okazuje się bowiem, że obniżają one wartość sąsiednich działek.

Thomas i Nicole od lat odkładają naprawę swojego podwórka, a sąsiedzi nie mogą już na nie patrzeć. Na ich terenie jest po prostu pusty dół, który obniża wartość wszystkich nieruchomości. Oryginalne drzwi wejściowe, ze szkłem pokazującym drzewa i chmury, są uwielbiane przez parę. Niestety nie zostały były one restaurowane od lat sześćdziesiątych. To wszystko sprawia, że Thomas i Nicole od ponad sześciu miesięcy bezskutecznie próbują sprzedać posiadłość. Postanawiają w końcu poprosić o pomoc Amy i Alana. Fachowcy będą próbowali doprowadzić podwórko do porządku, a później sprzedać nieruchomość.

Występują (pokaż wszystkich)