Ogarnij podwórko 3 (1)

Ogarnij podwórko 3 (1)

(Fix This Yard)

reality show USA 2012   od 12 lat
Występują:Amy Devers, Alan Luxmore
W skrócie:Kelly i Libby stali się właścicielami dużej nieruchomości i terenu wokół niej. Amy i Alan przybywają z planem odnowienia i podniesienia jej wartości. Niestety, czekają ich niespodziewane opóźnienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gospodarze programu odwiedzają właścicieli najbardziej zaniedbanych podwórek w USA i spróbują zaprowadzić tam porządek. Zarośnięte przez chwasty, zagracone posesje to nie tylko problem estetyczny. Okazuje się bowiem, że obniżają one wartość sąsiednich działek.

Kelly i Libby stali się nowymi właścicielami dużej nieruchomości i terenu wokół niej. Budynek był wcześniej własnością starszej kobiety, która nie była w stanie zająć się dziedzińcem. To można dostrzec na pierwszy rzut oka. Działka jest tak zarośnięta, że nawet nie widać frontowych drzwi, a dąb niemal opiera się o dom. Sąsiedzi nabywców twierdzą, że muszą oni zrobić dobre pierwsze wrażenie. Niestety, jeśli nie zrobią prędko czegoś ze swoim podwórkiem, złe opinia o nich pozostanie na długo. Amy i Alan przybywają z planem odnowienia i podniesienia wartości nieruchomości Kelly i Libby. Niestety czekają ich opóźnienia związane z niespodziewanym sytuacjami takimi jak dodatkowa potrzeba pracy na dachu, czy pogodowe figle.

Występują (pokaż wszystkich)