Odwróceni - ojcowie i córki (8-ost.)

Odwróceni - ojcowie i córki (8-ost.)

serial sensacyjny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Joanna Balasz, Eliza Rycembel
Reżyseria:Michał Gazda, Jan Holoubek
W skrócie:Sikora boi się o córkę. Prosi, by zmieniła zawód. Morderca wciąż pozostaje na wolności i nie wiadomo, kiedy zaatakuje. Gołąbek znów ma wątpliwości, czy Mnich stoi za zabójstwami byłych gangsterów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pruszkowscy przestępcy odsiedzieli swoje wyroki i znów są na wolności. Stary gang nie istnieje. Ten, który go zlikwidował - komisarz Paweł Sikora (Artur Żmijewski) jest na emeryturze. Jego córka Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i została policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha (Robert Więckiewicz) został biznesmenem i świadkiem koronnym, o którym głośno w mediach. Wydał kilkanaście książek o mafii i spija śmietankę ze swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Pewnego dnia nierozwiązane wydarzenia z dawnych lat wracają do Blachy i Sikory. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z ich przeszłością, prowadzi Lidka i jej partner, policjant Lato (Tomasz Schuchardt). Były komisarz i gangster-literat, muszą znów współpracować, by przeżyć. Obaj doświadczą strachu o własne dzieci.

W tym odcinku

Sikora boi się o życie córki. Prosi, by zmieniła zawód. Morderca bowiem wciąż pozostaje na wolności i nie wiadomo, kiedy zaatakuje ponownie, a także - kto zostanie jego kolejnym celem. Gołąbek znów ma wątpliwości, czy Mnich rzeczywiście stoi za zabójstwami byłych gangsterów. Lidkę tymczasowo zwolniono ze służby. Mimo to kobieta nie potrafi zrezygnować z tropienia mordercy. Zaczyna własne śledztwo. Również jej ojciec stara się połączyć sprzeczne tropy w logiczną całość. Wreszcie wpada na pewien pomysł. Jednocześnie komisarz kończy terapię. Czuje, że żałoba po śmierci Piotrka należy już do przeszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)