Odwróceni - ojcowie i córki (7/8)

Odwróceni - ojcowie i córki (7/8)

serial sensacyjny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Joanna Balasz, Eliza Rycembel
Reżyseria:Michał Gazda, Jan Holoubek
W skrócie:Daniel wyznaje Kaśce prawdę i opuszcza miasto. Blachowska nie wie, co robić, prosi o pomoc Lidkę. Tymczasem Gołąbek zdobywa nowe informacje w sprawie Gzymsa i poleca Lacie je sprawdzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pruszkowscy przestępcy odsiedzieli swoje wyroki i znów są na wolności. Stary gang nie istnieje. Ten, który go zlikwidował - komisarz Paweł Sikora (Artur Żmijewski) jest na emeryturze. Jego córka Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i została policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha (Robert Więckiewicz) został biznesmenem i świadkiem koronnym, o którym głośno w mediach. Wydał kilkanaście książek o mafii i spija śmietankę ze swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Pewnego dnia nierozwiązane wydarzenia z dawnych lat wracają do Blachy i Sikory. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z ich przeszłością, prowadzi Lidka i jej partner, policjant Lato (Tomasz Schuchardt). Były komisarz i gangster-literat, muszą znów współpracować, by przeżyć. Obaj doświadczą strachu o własne dzieci.

W tym odcinku

Daniel wyznaje Kaśce prawdę, a następnie opuszcza miasto. Blachowska nie wie, co robić, prosi o pomoc Lidkę. Gołąbek zdobywa nowe informacje w sprawie Gzymsa i poleca Lacie je sprawdzić. Policjant jednak niechętnie podąża tropem zaproponowanym przez prokuratora. Wszystko wskazuje na to, że Adam rzeczywiście znalazł ślepy trop. Kaśka jedzie zobaczyć się z Danielem. Spotykają się w lesie, w domu, w którym młoda kobieta spędziła wiele dziecinnych lat. To tam policja ukrywała Blachę i jego rodzinę, nim mężczyzna został świadkiem koronnym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)