Odwróceni - ojcowie i córki (6/8)

Odwróceni - ojcowie i córki (6/8)

serial sensacyjny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Joanna Balasz, Eliza Rycembel
Reżyseria:Michał Gazda, Jan Holoubek
W skrócie:Gołąbek nie wierzy, że to Mnich zamordował byłych gangsterów. Lacie udaje się namierzyć ciężarówkę, która zepchnęła z drogi samochód Blachy i Kaśki. Daniel proponuje Blachowskiej, by wyjechali razem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pruszkowscy przestępcy odsiedzieli swoje wyroki i znów są na wolności. Stary gang nie istnieje. Ten, który go zlikwidował - komisarz Paweł Sikora (Artur Żmijewski) jest na emeryturze. Jego córka Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i została policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha (Robert Więckiewicz) został biznesmenem i świadkiem koronnym, o którym głośno w mediach. Wydał kilkanaście książek o mafii i spija śmietankę ze swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Pewnego dnia nierozwiązane wydarzenia z dawnych lat wracają do Blachy i Sikory. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z ich przeszłością, prowadzi Lidka i jej partner, policjant Lato (Tomasz Schuchardt). Były komisarz i gangster-literat, muszą znów współpracować, by przeżyć. Obaj doświadczą strachu o własne dzieci.

W tym odcinku

Gołąbek wciąż nie wierzy, że to Mnich zamordował byłych gangsterów. Lacie udaje się namierzyć ciężarówkę, która zepchnęła z drogi samochód Blachy i Kaśki. Daniel proponuje Blachowskiej, by wyjechali daleko stąd. Chce rozpocząć nowe życie. Lidka przeprasza policyjnego partnera za ukrywanie pewnych faktów. Później funkcjonariusze razem oglądają nagranie z dworca. Laura zamierza sprzedać firmę. Daniel prosi, by jeszcze to przemyślała. Stan wdowy wciąż się pogarsza. Kobiecie cały czas pomaga Kaśka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)