Odwróceni (11/13)

Odwróceni

odc. 11/13

serial sensacyjny Polska 2006   od 16 lat
Występują:Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Andrzej Grabowski
W skrócie:Gazda w krytycznym stanie przebywa w szpitalu. Czuwa przy nim Sikora. Mnich i Ptasiek ustalają datę zabójstwa Szybkiego. W Gliwicach Lewar i jego ludzie dokonują skoku na bank.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Paweł Sikora (Artur Żmijewski) i jego partner Robert Gazda (Krzysztof Globisz) próbują pozyskać informatora wśród członków gangu pruszkowskiego. Nie udaje im się namówić do współpracy Skalpela (Szymon Bobrowski). Tymczasem gangster Blacha (Robert Więckiewicz) i jego żona Mira (Małgorzata Foremniak) idą do klubu na urodzinową imprezę jednego z bossów, Ryśka (Janusz Chabior). Blacha ma romans z tutejszą kelnerką, Małgośką (Alicja Dąbrowska). Wśród gangsterów panuje napięta atmosfera. Policja śledzi Skalpela, dlatego wszyscy podejrzewają, że ktoś z grupy donosi na kolegów. Teraz gangsterzy potrzebują informatora w policji. Postanawiają więc przekupić Sikorę. Podczas imprezy Rysiek i Kowal gwałcą Małgośkę. W szpitalu przesłuchują ją Sikora i Gazda. Dziewczyna w zeznaniach winą obarcza Blachę. Policjanci postanawiają wykorzystać oskarżenie przeciwko gangsterowi i zmusić go do współpracy. Tym samym Blacha ma stać się "odwróconym" - osobą, która przystała na współpracę z wrogiem.

W tym odcinku

Gazda w krytycznym stanie przebywa w szpitalu. Czuwa przy nim Sikora. Komisarz dowiaduje się od przyjaciela o jego układzie z Lewarem. Sikora obiecuje dorwać bandytę. Szybki musi zdobyć pieniądze na nowy interes z VAT-em. Postanawia zlikwidować fundusz bezpieczeństwa gangu. Blacha jest zszokowany, gdy Kowal i Mnich nie chcą mu darować naruszenia rezerwy. Mnich i Ptasiek ustalają datę zabójstwa Szybkiego. Kowal i Rysiek chcą nastawić Cygę przeciwko Blachowskiemu. Tymczasem Potocki informuje Sikorę, że wkrótce rozpocznie się specjalna akcja policji przeciwko gangowi pruszkowskiemu. W Gliwicach Lewar i jego ludzie dokonują skoku na bank. Gdy padają strzały w stronę Szybkiego, w tym samym czasie nieznani sprawcy napadają na Blachę.

Występują (pokaż wszystkich)