Odwróceni (10/13)

Odwróceni

odc. 10/13

serial sensacyjny Polska 2006   od 16 lat
Występują:Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Andrzej Grabowski
W skrócie:Szybki żąda od Mnicha zwrotu pieniędzy straconych na udaremnionym przez policję przemycie kokainy. Sikora dostrzega, że jest śledzony przez ABW.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Paweł Sikora (Artur Żmijewski) i jego partner Robert Gazda (Krzysztof Globisz) próbują pozyskać informatora wśród członków gangu pruszkowskiego. Nie udaje im się namówić do współpracy Skalpela (Szymon Bobrowski). Tymczasem gangster Blacha (Robert Więckiewicz) i jego żona Mira (Małgorzata Foremniak) idą do klubu na urodzinową imprezę jednego z bossów, Ryśka (Janusz Chabior). Blacha ma romans z tutejszą kelnerką, Małgośką (Alicja Dąbrowska). Wśród gangsterów panuje napięta atmosfera. Policja śledzi Skalpela, dlatego wszyscy podejrzewają, że ktoś z grupy donosi na kolegów. Teraz gangsterzy potrzebują informatora w policji. Postanawiają więc przekupić Sikorę. Podczas imprezy Rysiek i Kowal gwałcą Małgośkę. W szpitalu przesłuchują ją Sikora i Gazda. Dziewczyna w zeznaniach winą obarcza Blachę. Policjanci postanawiają wykorzystać oskarżenie przeciwko gangsterowi i zmusić go do współpracy. Tym samym Blacha ma stać się "odwróconym" - osobą, która przystała na współpracę z wrogiem.

W tym odcinku

Szybki żąda od Mnicha zwrotu pieniędzy straconych na udaremnionym przez policję przemycie kokainy. Mnich się buntuje. Ptasiek obiecuje mu pomóc i zlikwidować Szybkiego. W związku Sikory i Joanny znowu zaczyna się układać. Małżonkowie spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Kowal, Rysiek i Mnich odwracają się od Szybkiego. Nie chcą wejść w nowy interes zaproponowany przez Senatora. Chodzi o wielomilionowy przekręt z VAT-em. Blacha prosi Cygę, by pilnował Laury. Sikora dostrzega, że jest śledzony przez ABW. Przed agencją ostrzega go również sędzia Marecka. Ozga na zlecenie Ptaśka przekazuje Sikorze zdjęcie. Widać na nim Gazdę rozmawiającego z Lewarem. Komisarz podejrzewa, że jego przyjaciel sprzedał się gangsterowi.

Występują (pokaż wszystkich)