Odwilż (5)

Odwilż (5)

serial kryminalny Wielka Brytania/Polska 2021   od 16 lat
Występują:Katarzyna Wajda, Bartłomiej Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski, Cezary Łukaszewicz
Reżyseria:Xawery Żuławski
W skrócie:Nadchodzi dzień pogrzebu Magdy Kosińskiej. Przesłuchanie więźnia z Goleniowa naprowadza policjantów na nowy trop. Funkcjonariusze zabezpieczają cmentarz i czekają na rozwój wydarzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szczecin. Na przełomie zimy i wiosny w wodzie nieopodal brzegu Odry zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Śledztwo w tej sprawie ma poprowadzić Katarzyna Zawieja (Katarzyna Wajda), bezkompromisowa trzydziestokilkuletnia policjantka. Szybko okazuje się, że dochodzenie nie obejmuje jedynie zabójstwa - niedługo przed śmiercią zamordowana kobieta urodziła bowiem dziecko. Zawieja musi więc ustalić, gdzie noworodek się znajduje i czy w ogóle żyje. Stopniowo poszukiwania niemowlęcia prowadzą policjantkę do konfrontacji z własną sytuacją życiową. Jest bowiem samotną matką, która nadal nie może się pogodzić ze śmiercią męża.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień pogrzebu zamordowanej Magdy Kosińskiej. Przesłuchanie więźnia z Goleniowa naprowadza policję na nowy trop i rodzi kolejne podejrzenia. Funkcjonariusze zabezpieczają cmentarz i czekają na rozwój wydarzeń. Zawieja jest coraz bardziej zdesperowana i zatraca się w śledztwie. Jej kilkuletnia córeczka, Hania, spędza cały dzień na komisariacie pod opieką babci. Wieczorem matka Zawiei postanawia zabrać wnuczkę ze Szczecina do siebie, nad morze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)