Odwilż (4)

Odwilż (4)

serial kryminalny Wielka Brytania/Polska 2021   od 16 lat
Występują:Katarzyna Wajda, Bartłomiej Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski, Cezary Łukaszewicz
Reżyseria:Xawery Żuławski
W skrócie:Policja poszukuje Wróbla, jednego z pacjentów Magdy Kosińskiej. Zawieja jedzie do zakładu karnego w Goleniowie, gdzie mężczyzna odsiadywał wyrok. Ma nadzieję znaleźć tam więcej informacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szczecin. Na przełomie zimy i wiosny w wodzie nieopodal brzegu Odry zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Śledztwo w tej sprawie ma poprowadzić Katarzyna Zawieja (Katarzyna Wajda), bezkompromisowa trzydziestokilkuletnia policjantka. Szybko okazuje się, że dochodzenie nie obejmuje jedynie zabójstwa - niedługo przed śmiercią zamordowana kobieta urodziła bowiem dziecko. Zawieja musi więc ustalić, gdzie noworodek się znajduje i czy w ogóle żyje. Stopniowo poszukiwania niemowlęcia prowadzą policjantkę do konfrontacji z własną sytuacją życiową. Jest bowiem samotną matką, która nadal nie może się pogodzić ze śmiercią męża.

W tym odcinku

Policja rozpoczynania poszukiwania Wróbla, jednego z pacjentów Magdy Kosińskiej. Zawieja jedzie do zakładu karnego w Goleniowie, w którym mężczyzna odsiadywał wyrok. Ma nadzieję znaleźć tam więcej informacji, które naprowadzą ją na właściwy trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)