Odpowiednik (10-ost.)

Odpowiednik (10-ost.)

(Counterpart: No Man's Land - Part Two)

serial SF USA 2018   od 16 lat
Występują:Harry Lloyd, J.K. Simmons, Nazanin Boniadi, Olivia Williams
Reżyseria:Jennifer Getzinger
W skrócie:Fancher usiłuje wmówić mediom, że za tragicznymi wydarzeniami stał niezrównoważony psychicznie pracownik. Quayle odkrywa, że obie strony odmawiają przyjęcia odpowiedzialności za rannego zabójcę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Howard Silk (J.K. Simmons), szeregowy pracownik zlokalizowanej w Berlinie agencji ONZ, prowadzi bardzo spokojne życie. Wszystko zmienia się w dniu, kiedy mężczyzna dowiaduje się, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Silk, który stał się częścią niebezpiecznej intrygi, postanawia działać, aby uchronić się przed zagrożeniem. W głównej roli zdobywca Oscara i Złotego Globu J.K. Simmons.

W tym odcinku

Po ataku na OI Fancher usiłuje wmówić mediom, że za tragicznymi wydarzeniami stał niezrównoważony psychicznie pracownik. Podczas gdy Clare nalega, by współpracowali dla dobra swojej rodziny, Quayle odkrywa, że obie strony odmawiają przyjęcia odpowiedzialności za rannego zabójcę. W nadziei na rozwiązanie sporu on i Fancher podejmują negocjacje z Emily Prime oraz Shawem. Howard zwraca się do Pope'a z prośbą o pomoc w powrocie do domu. Ten jednak stawia mu pewne warunki. Tymczasem Prime opuszcza Berlin.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)