Odlotowy ogród: Ożarów Mazowiecki (2/13)

Odlotowy ogród: Ożarów Mazowiecki (2/13)

magazyn poradnikowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:W Ożarowie Mazowieckim, w zabytkowym dworku, mieszkają Katarzyna i Adam. Ich piękny ogród ze starodrzewiem jest zaniedbany. Para marzy o zielonym zakątku w stylu angielskim z nutą romantyzmu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący Dominik Strzelec uwielbia ogrody i wszelką roślinności. Potrafi w trzy dni odmienić zaniedbaną działkę w piękny zielony zakątek, dostosowując go do potrzeb właściciela, dobudowując altany, tarasy, płoty, tworząc oczka wodne i projektując strefy do zabawy dla dzieci. Program wypełniają praktyczne porady, które zachęcą widzów do pracy z ogrodzie.

W Ożarowie Mazowieckim, w zabytkowym dworku z 1912 roku, mieszkają Kasia i Adam. Ich piękny, choć zaniedbany przez wiele lat ogród, jest domem i schronieniem dla wielu dzikich zwierząt, m.in.: wiewiórek, jeży, ptaków czy okolicznych kotów. Para prowadzi otwarty dom i chętnie gości pasjonatów zabytków, w tym studentów ASP, którzy chętnie ich posiadłość rysują czy fotografują. Duży ogród ze starodrzewiem stanowi dla właścicieli wyzwaniem ponad siły, dlatego poprosili o pomoc Dominika. Marzą o zielonym zakątku w stylu angielskim z nutą romantyzmu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także