Odlotowy ogród (5/6)

Odlotowy ogród (5/6)

magazyn poradnikowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:W miejscowości Modlniczka niedaleko Krakowa mieszka małżeństwo z pięciorgiem dzieci i psem. Rodzina marzy, by ogródek stał się miejscem relaksu. Obecnie dostęp do niego jest utrudniony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dominik Strzelec wraca z trzecim sezonem swojego programu na specjalne życzenie widzów. Odwiedzi sześć niezwykłych rodzin i pomoże im sprostać problemom, jakie sprawiają ich ogrody. Prowadzący wraz ze swoją ekipą, do której należy m.in. jego ojciec, pan Jerzy, muszą dokonać metamorfozy w trzy dni, często zmagając się z kapryśną pogodą.

W miejscowości Modlniczka niedaleko Krakowa mieszka małżeństwo z pięciorgiem dzieci i psem. Pani Kasia jest psychologiem i doradcą zawodowym, a pan Paweł listonoszem. Marzą, by ich ogródek stał się miejscem wymarzonego relaksu, w którym każdy znajdzie swój ulubiony zakątek. Obecnie dostęp do ogrodu jest mocno utrudniony. Bezładnie porozmieszczane są tam piaskownica, trampolina i huśtawka. W dodatku pies skutecznie niszczy trawę. Dominik Strzelec proponuje rodzinie ciekawe rozwiązania.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także