Odlotowy ogród (12/13)
magazyn poradnikowy Polska 2015
| W skrócie: | Bohaterka odcinka pasjonuje się aromaterapią. Świece zapachowe przeszkadzają domownikom. Przydałaby się altana z zadaszeniem. Dominik tworzy zaciszny kąt z wykorzystaniem drzwi garażowych. |
|---|
Oglądaj w telewizji
Opis
Prowadzący Dominik Strzelec uwielbia ogrody i wszelką roślinności. Potrafi w trzy dni odmienić zaniedbaną działkę w piękny zielony zakątek, dostosowując go do potrzeb właściciela, dobudowując altany, tarasy, płoty, tworząc oczka wodne i projektując strefy do zabawy dla dzieci. Program wypełniają praktyczne porady, które zachęcą widzów do pracy z ogrodzie.
Bohaterką odcinka jest uzależniona od aromaterapii blogerka książkowa. Do zabiegów wykorzystuje ona świece zapachowe, których aromat przeszkadza pozostałym domownikom. W związku z tym dziewczyna pisze na tarasie. Przydałaby się jej altana z zadaszeniem i miejscem na książki. Dominik tworzy dla niej zaciszne miejsce z wykorzystaniem... drzwi garażowych.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Dominik Strzelec
gospodarz
Zobacz także
- Odlotowy ogród (1/8) - magazyn poradnikowy - noc pon./wt., 2 na 3 marca 4:20
- Odlotowy ogród (2/8) - magazyn poradnikowy - noc wt./śr., 3 na 4 marca 4:25
- Odlotowy ogród (3/8) - magazyn poradnikowy - noc śr./czw., 4 na 5 marca 4:25
- Odlotowy ogród (4/8) - magazyn poradnikowy - noc czw./pt., 5 na 6 marca 4:25
- Odlotowy ogród (5/8) - magazyn poradnikowy - noc pt./sob., 6 na 7 marca 4:20
- Odlotowy ogród (8/13) - magazyn poradnikowy - sobota, 7 marca 11:55
- Odlotowy ogród (9/13) - magazyn poradnikowy - sobota, 7 marca 12:30 i 1 późniejsza emisja
- Odlotowy ogród (10/13) - magazyn poradnikowy - sobota, 7 marca 13:00
- Odlotowy ogród (8-ost.) - magazyn poradnikowy - noc pon./wt., 9 na 10 marca 4:25
- Odlotowy ogród (11/13) - magazyn poradnikowy - sobota, 14 marca 11:55
