Oddział intensywnej nadwagi (4)

Oddział intensywnej nadwagi (4)

(The Big Ward)

serial dokumentalny Nowa Zelandia 2016   b.o.
W skrócie:Nowożeńcy Chris i Lisa mają niezdrową relację z jedzeniem. Po stwierdzeniu u Lisy psychozy, operacja bariatryczna jest jedynym sposobem ratowania jej życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mieszkańcy Nowej Zelandii zmierzają do tego, by stać się najgrubszą nacją świata i wydaje się, że nie istnieje szybkie rozwiązanie tego problemu. Twórcy programu towarzyszą monstrualnie otyłym pacjentom, którzy podjęli walkę ze swoją tuszą, aby odzyskać zdrowie i szanse na normalne życie. Bohaterami serii są osoby oczekujące na operację bariatryczną. Aby ostatecznie zakwalifikować się do zabiegu, muszą wykazać, że są gotowe zmienić swój styl życia. Zobaczymy, jak starają się zrzucić wagę, stawiając przy tym czoło swoim demonom - depresji, lękom, napadom wilczego apetytu. Poznajemy również bliskich pacjentów oraz personel medyczny, który się nimi opiekuje.

W tym odcinku

W dzisiejszym odcinku poznamy Lisę, która pragnie odzyskać zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Jej problemem jest nie tylko objadanie się, lecz także depresja i zaburzenia lękowe. Jej psychiatra, dr Jai Ramakrishnan, uważa jednak, że kobieta jest silna i poradzi sobie z chorobą. W tych wysiłkach Lisa może liczyć na wsparcie męża, Chrisa. William i Elizabeth wybierają różne drogi walki ze swoimi problemami. Tymczasem Jackson może stracić szansę na operację.