Oddział intensywnej nadwagi (3)

Oddział intensywnej nadwagi (3)

(The Big Ward)

serial dokumentalny Nowa Zelandia 2016   od 7 lat
W skrócie:Uzależnieni od jedzenia Elizabeth i jej najlepszy przyjaciel William walczą ze zbędnymi kilogramami. Mel zaczyna otwarcie mówić o swoich problemach psychicznych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mieszkańcy Nowej Zelandii zmierzają do tego, by stać się najgrubszą nacją świata i wydaje się, że nie istnieje szybkie rozwiązanie tego problemu. Twórcy programu towarzyszą monstrualnie otyłym pacjentom, którzy podjęli walkę ze swoją tuszą, aby odzyskać zdrowie i szanse na normalne życie. Bohaterami serii są osoby oczekujące na operację bariatryczną. Aby ostatecznie zakwalifikować się do zabiegu, muszą wykazać, że są gotowe zmienić swój styl życia. Zobaczymy, jak starają się zrzucić wagę, stawiając przy tym czoło swoim demonom - depresji, lękom, napadom wilczego apetytu. Poznajemy również bliskich pacjentów oraz personel medyczny, który się nimi opiekuje.

W tym odcinku

Twórcy programu ukazują zmagania pacjentów, przygotowujących się do operacji bariatrycznej, dzięki której mogą odzyskać szansę na zdrowe życie. W dzisiejszym odcinku dowiemy się, czemu Melissie tak trudno schudnąć. Poznamy też parę dobrych przyjaciół - Williama i Elizabeth. William niegdyś był zadowolony z tego, jak wygląda. Przytył po śmierci żony, a teraz chciałby odzyskać formę. Starsza siostra i brat Elizabeth zmarli z powodu schorzeń związanych z otyłością. Kobieta chce zawalczyć o swoje zdrowie, zanim będzie za późno.