Od ucha do ucha: Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Perła (11/13)

Od ucha do ucha: Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Perła (11/13)

serial obyczajowy Polska 2008   od 7 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Marta Bitner, Maciej Musiał
Reżyseria:Marek Stacharski
W skrócie:Nową mieszkanką pensjonatu jest porzucona wielbłądzica. Bardzo szybko zaczyna sprawiać kłopoty. Problemowi próbuje zaradzić dziadek Franciszek, znawca Mongolii i żyjących tam stworzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

Dzieci z sąsiedztwa sprzedają Zuzi porzuconą wielbłądzicę. Okazuje się, że zwierzę zostawiła pracująca w okolicy ekipa filmowa. Nowa mieszkanka pensjonatu szybko zaczyna sprawiać kłopoty - jest nadpobudliwa i agresywna. Problemowi próbuje zaradzić dziadek Franciszek, znawca Mongolii i żyjących tam stworzeń. Choć Janek sceptycznie reaguje na jego poczynania, szamańskie sztuczki zaczynają przynosić efekty. Wszystko wskazuje na to, że Alba jako treser odniesie pełen sukces. Wielbłądzica otrzymuje bowiem propozycję wystąpienia w reklamówce. Jej zachowanie na planie zaskakuje wszystkich jeszcze raz. Jednocześnie wyjaśnia się tajemnica niepokojów zwierzęcia.

Występują (pokaż wszystkich)