Obserwowani (3)

Obserwowani (3)

(The Capture)

serial kryminalny Wielka Brytania 2019   od 12 lat
Występują:Laura Haddock, Hiten Patel, Holliday Grainger, Callum Turner
W skrócie:Ttaśmy z nocnego monitoringu obciążają weterana Shauna w sprawie o porwanie i morderstwo jego adwokatki. Detektyw zajmująca się sprawą byłego żołnierza odkrywa spisek przeciwko niemu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 22 października
jutro
14:35 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Brytyjski żołnierz, Shaun Emery, oskarżony o zbrodnie w Afganistanie, zostaje uniewinniony i wraca do Londynu. Wkrótce jednak jego wolność zostaje ponownie zakłócona. Tym razem z powodu spreparowanych taśm przemysłowych, wedle których Shaun porwał i zamordował swoją panią adwokat. Sprawę mężczyzny przejmuje młoda detektyw, która szybko odkrywa, że żołnierz padł ofiarą skomplikowanego spisku.

W tym odcinku

Były brytyjski żołnierz, który był posądzony o dokonanie zbrodni w Afganistanie, zostaje uniewinniony. Może wrócić do Londynu. Jego wolność nie trwa zbyt długo. Na jaw wychodzą taśmy z nocnego monitoringu, które obciążają Shauna o porwanie i morderstwo jego adwokatki. Detektyw zajmująca się sprawą byłego żołnierza, odkrywa spisek przeciwko niemu. W trakcie śledztwa okazuje się, że materiały zostały zmanipulowane. Mężczyzna musi ponownie walczyć o swoją niewinność.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także