Oblicze miłości

Oblicze miłości

6.4/10 6.1/10

(The Face of Love)

MELODRAMAT USA 2013   od 12 lat
Występują:Annette Bening, Ed Harris, Robin Williams, Jess Weixler
Reżyseria:Arie Posin
W skrócie:Los Angeles. Ginie mąż dojrzałej Nikki. Kobieta bardzo to przeżywa. Po pięciu latach poznaje Toma. Uważa, że nadal nie jest gotowa na nowy związek. Mimo to wchodzi w bardzo bliską relację z Tomem.
Pani zakochuje się w panu uderzająco podobnym do jej zmarłego męża. Trzeba jednak odpowiedzieć na pytanie: czy trwać w świecie fantazji z odbiciem męża czy też pokochać pana dla jego walorów?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 17 grudnia
pojutrze
10:00 ale kino+ (z napisami)

Opis

Los Angeles. Dojrzała Nikki (Annette Bening) od wielu lat jest szczęśliwą żoną Garretta i matką dorosłej córki, Summer (Jess Weixler). Kiedy na skutek utonięcia umiera jej ukochany małżonek, kobieta bardzo to przeżywa. Po pięciu latach od jego śmierci Nikki wciąż jest pogrążona w apatii. Nie czuje się gotowa na kolejny związek. Pewnego dnia przypadkiem zauważa mężczyznę, który z wyglądu bardzo przypomina jej zmarłego męża. Zaskoczona tym spostrzeżeniem, próbuje bliżej poznać nowego znajomego. Tom (Ed Harris), z zawodu wykładowca uniwersytecki, prowadzi samotne życie. Pod jego wpływem Nikki bardzo się zmienia. Odczuwa emocje, których od dawna nie przeżywała. Nabiera pewności, że Tom jest nową miłością jej życia. Mimo to ukrywa swój nowy związek przed córką i innymi osobami, które znały Garretta. O jej relacji z Tomem nie wie także sąsiad kobiety, zakochany w niej Roger (Robin Williams). Odtwórczyni roli Nikki, Annette Bening, w 2011 roku po raz czwarty była nominowana do Oscara, tym razem za rolę w komediodramacie "Wszystko w porządku". Na planie partnerują jej Ed Harris, również czterokrotny kandydat do nagrody Akademii, m.in. za grę aktorską w "Godzinach", oraz Robin Williams, laureat Oscara za rolę w "Buntowniku z wyboru".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)