Obietnica miłości

6.7/10 7.1/10

(Love's Enduring Promise)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2004
Występują:Dale Midkiff, January Jones, Katherine Heigl, Mackenzie Astin
Reżyseria:Michael Landon Jr.
W skrócie:Nieznajomy przybysz pomaga Clarkowi (Dale Midkiff) w pracy na farmie. Zakochuje się w jego córce Missie (January Jones).
W duchu "Ani z Zielonego Wzgórza": dorastająca panienka musi wybierać między życiem na rodzinnej farmie, prowadzonej przez kalekiego ojca, i wielkim światem, reprezentowanym przez inżyniera budującego linię kolejową. Sentymentalnym pod rozwagę.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Początek XIX wieku. Marty (Katherine Heigl) i Clark (Dale Midkiff) Davisowie mieszkają z córką Clarka, Missie (January Jones). Dziewczyna wyrosła i teraz pomaga rodzicom w gospodarstwie. Pracuje też jako nauczycielka w miejscowej szkole. Pewnego dnia Missie poznaje Granta Thomasa (Mackenzie Astin), bogatego i przystojnego przedsiębiorcę, który nadzoruje budowę kolei żelaznej. Jest on zauroczony dziewczyną i zaprasza ją na obiad. Jednak Missie nie przybywa. Okazuje się, że jej ojciec miał wypadek przy rąbaniu drzewa. Dzięki reakcji nieznajomego mężczyzny Clark unika śmierci. Podczas gdy Marty pielęgnuje chorego męża, Missie musi ciężko pracować na roli. Pomoc po raz kolejny niesie rodzinie tajemniczy młodzieniec. Zakochuje się on w Missie. Jednak wkrótce pojawia się Grant, który jest nadal zainteresowany spotkaniem z dziewczyną. Na podstawie romansu Janette Oke.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)