Obiady piątkowe 4 (1)

Obiady piątkowe 4 (1)

(Friday Night Dinner: The Two Tonys)

serial komediowy Wielka Brytania 2016   od 12 lat
Występują:Tamsin Greig, Simon Bird, Paul Ritter, Tom Rosenthal
Reżyseria:Martin Dennis
W skrócie:Tata chce zaprosić na obiad przyjaciela ze studiów, Tony'ego. Dzielili oni pokój z jeszcze jednym Tonym, który bardzo ich irytował. Wskutek pomyłki na ucztę zostaje zaproszony niewłaściwy kolega.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 8 października
za 8 dni
6:50 BBC First
sobota, 10 października
za 10 dni
6:55 BBC First
niedziela, 11 października
za 11 dni
3:45 BBC First

Opis

Zwariowana, pełna zabawnych gagów seria opowiadająca o piątkowych spotkaniach przy stole, które są świętością dla angielsko-żydowskiej rodziny Goodmanów. Wszyscy domownicy co tydzień stawiają się w komplecie, by wspólnie zjeść, pobyć razem i porozmawiać o swoich radościach, sukcesach czy porażkach. Ustalony od dawna rytuał zaczyna jednak męczyć niektórych członków rodu. Adam (Simon Bird) i jego brat Jonny (Tom Rosenthal) traktują tę tradycję jako irytującą konieczność. Obserwowanie ojca Martina (Paul Ritter) wyjadającego keczup prosto z butelki, wysłuchiwanie niekończących się opowieści matki Jackie (Tamsin Greig) o programie "Masterchef" czy podziwianie babki (Frances Cuka), paradującej po mieszkaniu w bikini powoli zaczyna ich przerastać...

W tym odcinku

Tata chce zaprosić na obiad przyjaciela ze studiów, Tony'ego, z którym dawniej mieszkał. Dzielili oni pokój z jeszcze jednym Tonym, który bardzo ich irytował. Wskutek pomyłki na ucztę zostaje zaproszony niewłaściwy kolega.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także