Obce ciało

4.5/10
DRAMAT OBYCZAJOWY Rosja/Włochy/Polska 2014   od 12 lat
Występują:Riccardo Leonelli, Agnieszka Grochowska, Agata Buzek, Weronika Rosati
Reżyseria:Krzysztof Zanussi
W skrócie:Angelo (Riccardo Leonelli) przyjeżdża do Warszawy, aby być bliżej ukochanej, którą poznał na spotkaniu grupy modlitewnej. Dziewczyna ma wstąpić do klasztoru. W pracy mężczyzna pada ofiarą mobingu.
Świat współczesny według przedziwnej wizji Krzysztofa Zanussiego. Młoda Polka postanawia iść do klasztoru, a zakochany w niej Włoch próbuje nakłonić ją do zmiany decyzji.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Angelo (Riccardo Leonelli) i Kasia (Agata Buzek) poznali się podczas spotkania grupy modlitewnej we Włoszech. Połączyła ich miłość, a także wiara w Boga. Kasia decyduje się jednak na powrót do Polski i wstąpienie do klasztoru. Angelo pragnie być blisko ukochanej. Przyjeżdża więc do Warszawy, gdzie podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna Kris (Agnieszka Grochowska), której pomaga asystentka, Mira (Weronika Rosati). Głęboko wierzący Angelo pada ofiarą ich drwin i mobbingu. Kris wykorzystuje swoją władzę, by za wszelką cenę zmusić go do złamania zasad moralnych. Jednocześnie jest zafascynowana jego wiarą. Najnowszy film Krzysztofa Zanussiego podzielił krytyków i widzów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)