O mnie się nie martw 9 (12/13)

O mnie się nie martw 9 (12/13)

serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz
Reżyseria:Łukasz Ostalski
W skrócie:Klient Pawła jest oskarżony o uszkodzenie auta, którym jechała do ślubu jego przyjaciółka. Sylwia staje się powiernicą sekretu Patryka. Nie wie, że padła ofiarą intrygi. Andreas zostaje zatrzymany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), jej męża, prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Od dramatycznych zdarzeń pod pubem Kontrowersja minęło sześć miesięcy. Paweł (Marcin Korcz), który w swoim przekonaniu cudem uniknął śmierci, czerpie z życia pełnymi garściami. Krzysiek po powrocie z Niemiec na nowo próbuje ułożyć sobie życie i chce wyjaśnić sobie wszystko z Martą (Katarzyna Ankudowicz). Sylwia (Aleksandra Adamska) natomiast nie zamierza już pozwalać mężczyznom, by rządzili jej życiem.

W tym odcinku

Paweł broni mężczyzny oskarżonego o uszkodzenie samochodu, którym jechała do ślubu jego przyjaciółka. Sprawa okazuje się jednak bardziej skomplikowana. Mecenas Radecki na własnej skórze przekonuje się, jakie mogą być skutki niezdecydowania. Sylwia niespodziewanie staje się powiernicą sekretu Patryka. Nie wie jednak, że padła ofiarą precyzyjnie uknutego planu. Krzysiek za wszelką cenę chce uniknąć papierkowej roboty, którą dotąd beztrosko zrzucał na panią Irenkę. Tymczasem Andreas zostaje zatrzymany, a stawiane mu zarzuty podważają jego uczciwość i prawdziwość intencji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)